Świat Palet

palety drewniane jednorazowe i palety euro

Zadzwoń
+48 881 441 323

O nas

Jesteśmy firmą z Opola, która specjalizuje się w sprzedaży palet drewnianych jednorazowych oraz palet euro. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w logistyce, jesteśmy w stanie zaoferować większe ilości palet w atrakcyjnej cenie. Palety drewniane, które sprzedajemy, cechują się:

  • Standardowymi wymiarami 1200 x 800 mm.
  • Ładownością do 800 kg.
  • Wytrzymałą konstrukcją, bez uszkodzeń.

Do produkcji palet drewnianych zostało zastosowane wysokiej jakości drewno, co zapewnia im odpowiednią i długotrwałą wytrzymałość. Jeśli poszukujesz palet euro bądź palet drewnianych o niestandardowych wymiarach, również skontaktuj się z nami. Być może będziemy mogli pomóc! Jesteśmy otwarci na współpracę, stanowimy zespół młodych, uśmiechniętych ludzi, którzy wiedzą, co liczy się w biznesie!

Przez te wszystkie lata udało nam się wypracować markę i sieć kontrahentów. Mamy również opinię firmy elastycznej, dopasowującej się do klienta i mającej palety drewniane w niskich cenach. Zastanawiasz się nad tym, gdzie kupić najtańsze palety? Skorzystaj z naszej pomocy!

Wiemy, że w logistyce liczy się czas, dlatego robimy wszystko, abyś miał nie tylko atrakcyjną cenę, ale by towar dotarł na miejsce w miarę możliwości jak najszybciej. Na nas możesz polegać, gdyż wysoce cenimy sobie wysoką jakość oraz parterską współpracę z każdym Klientem.

Dlaczego warto z nami podjąć z nami współpracę?

  • Oferujemy kompleksową obsługę: zaczynając od przygotowania odpowiednich palet drewnianych, poprzez ich transport w miejsce wskazane przez Klienta.
  • Posiadamy palety drewniane jednorazowe i palety euro spełniające normy.
  • Jesteśmy w stanie zrealizować nietypowe palety drewniane.
  • Mamy atrakcyjną cenę.

Poszukujesz sprawdzonego dostawcy palet drewnianych jednorazowych bądź palet euro? Już dziś skontaktuj się z nami!

Oferujemy atrakcyjne ceny! Działamy na terenie całej Polski.